Вуличне освітлення

Якісне та надійне вуличне освітлення від FlagSystem

Стовпи вуличного освітлення дозволяють покращити видимість місцевості у темний час доби. Для того, щоб джерела світла приносили максимальний ефект та охоплювали велику відстань, їх розміщують на значній висоті з монтажем у ґрунт.

Стовпи освітлення важливі для естетичного вигляду прилеглої до будівлі території, а також для безпечного пересування у темний час доби об'єктами дорожньої інфраструктури. Залежно від сфери застосування опори освітлення можуть мати різну конструкцію.

Опори освітлення – особливості конструкцій та їх застосування

Облаштування будь-якої території потребує встановлення систем вуличного світла. Які варто купити стовпи вуличного освітлення залежить від особливостей території та вимог до її освітлення.

Опори вуличного освітлення бувають двох типів:

  • Одномісні опори освітлення. Мають джерело світла лише з одного боку. Залежно від вильоту горизонтальної консолі можуть використовуватися як для освітлення території, так і дорог.
  • Двомісні опори освітлення. Конструкція опори передбачає розміщення світильників із двох сторін. Використовується переважно для освітлення доріг другорядного значення та з високою інтенсивністю руху, а також пішохідних зон.

Виліт горизонтальної консолі, де розміщується світильник, може становити до 1,5 метра. Від цього параметра залежить від якої віддаленості можна розмістити стовп від об'єкта, якому потрібне освітлення.

Опора може бути оснащена світильником з натрієвою, металогалогенною або LED лампою. Більшість моделей мають регулювання нахилу кута світильника в межах 10°. Конструкція стовпів освітлення FlagSystem передбачає встановлення та заміну світлових елементів без використання спеціальних інструментів.

На опори освітлення ціна залежить від матеріалів, що використовуються при виготовленні конструкцій. Виробник FlagSystem пропонує опори, виготовлені із загартованого алюмінію із зносостійким покриттям ULTRA-ANODE або полірованої нержавіючої сталі. Перший варіант коштує недорого, відрізняється легкістю та срібним матовим покриттям. На опори з нержавіючої сталі ціна дещо вища. Вони мають дзеркальне покриття та підвищену стійкість до корозії.

У FlagSystem можна також замовити прапори настільні та прапори на авто.

Купити опори освітлення від виробника FlagSystem

Компанія FlagSystem виробляє якісні опори для вуличного освітлення, що відповідають високим стандартам міцності та безпеки. На сайті виробника можна замовити вуличні світильники у готових моделях та їх виготовлення за персональним макетом відповідно до потреб проекту. На всі вуличні ліхтарі надається гарантія до 10 років. Компанія також займається встановленням опор та їх сервісним обслуговуванням.

Опори освітлення виготовляються на замовлення протягом 5-7 днів та доставляються по всій Україні. У FlagSystem люб'язно нададуть консультацію щодо вибору відповідної опори та підберуть найкращі варіанти освітлення для вашої території.


Часті питання про вуличне освітлення

⏩ Які стовпи вуличного освітлення ви виробляєте?

Flagsystem пропонує опори освітлення з алюмінію та нержавіючої сталі заввишки 6 м.

⏩ Який тип кріплення у опор вуличного освітлення Flagsystem?

Стовпи оснащені анкерними основами для надійної та швидкої установки.

⏩ Який термін виготовлення опори зовнішнього освітлення?

Наявність стовпів та терміни постачання уточнюйте у менеджера компанії за телефоном 0800330479.