Опора освітлення ORION

Матеріал
Комплектація
18 696грн
1-3 рабочих дня
Консультація з вибору прапора
Дзвінки по Україні безкоштовно
Замовити дзвінок
Покриття Ultra Anod

Стійке до ушкоджень та погодного впливу

Нержавіюча сталь

Дзеркальна поверхня

Характеристики
Матеріал
анодований алюміній
Висота
6,0 м
Виліт горизонтальної консолі
1,5
м
Діаметр горизонтальної консолі
50
мм
Комплектація
щогла, стикувальний вузол, горизонтальна консоль, електропроводка, анкерна закладна для бетонування
Матеріал
анодований алюміній
Зовнішній вигляд
матове срібло
Висота
6,0 м
Виліт горизонтальної консолі
1,5
м
Діаметр горизонтальної консолі
50
мм
Система кріплення флагштока
анкерная, регулируемая
Доставка по Україні

згідно з тарифами перевізника

Гарантія

10 років

Вузол Orion

Стикувальний вузол виготовлений із гальванізованої сталі з декоративним покриттям. Має елегантний зовнішній вигляд та міцну силову конструкцію, що забезпечує надійну експлуатацію опори у найскладніших погодних умовах. Горизонтальна консоль виготовлена із загартованого алюмінію з покриттям ULTRA ANODE або з полірованої нержавіючої сталі, що має дзеркальну поверхню. Має оптимальний кут нахилу.

Основа опори

Основа опори освітлення виготовляється з гальванізованої сталі підвищеної міцності. Має декоративне захисне покриття, в тон світильнику та стикувальному вузлу. Ребра жорсткості знаходяться під основою, що надає опорі высоку стійкість та естетичний зовнішній вигляд.

Ultra Anod

флагшток вуличний на замовлення

Stainess Steel

Відгуки: 1
5
Action Life
Оперативно выполнили заказ, уточнили все детали, предложили лучший вариант. Рекомендую
Відповідь на відгук
Опис

Опора освітлення преміум класу «ORION» виготовляється з надміцного загартованого алюмінію зі стійким до зносу покриттям ULTRA-ANODE™ або нержавіючої сталі. Має елегантний зовнішній вигляд та плавні лінії. Для виготовлення опори використовуються матеріали від найкращих європейських виробників.

Гарантія на опору складає 10 років.

Опора оснащена світильником ТМ "Schreder" (Бельгія). Корпус світильника виконаний з екструдованого алюмінію з декоративним покриттям. Має інноваційну оптику та міцну конструкцію із загартованим склом. Ступінь захисту IP 66. Світильник може бути оснащений натрієвим, металогалогеновым або LED-світловим елементом.

Стикувальний вузол виготовлений з гальванізованої сталі з декоративним покриттям. Має витончений зовнішній вигляд та міцну силову конструкцію, що забезпечує надійну експлуатацію опори в найважчих погодних умовах.

Горизонтальна консоль має оптимальний кут нахилу та плавний вигин.

Основа опори виготовляється з гальванізованої сталі підвищеної міцності, має декоративне покриття в тон світильника і стикувального вузла. Ребра жорсткості знаходяться під основою, що гарантує високу стійкість. Дана закладна забезпечує простоту і зручність монтажних робіт, дає можливість встановити опору, а також проводити заміну світлового елемента без використання спецтехніки та наявності подібного досвіду у робітників.