Флагштоки фасадні – чудовий спосіб привернути увагу

Настінні флагштоки дозволяють розмістити на фасаді будівлі полотнище прапора, що розвивається. Цей традиційний елемент вуличного декору сьогодні застосовується не лише на адміністративних будинках. Також настінні флагштоки – це один із простих та дієвих способів заявити про свою компанію, виділити фасад офісу із загальної маси міських будівель, тому флагштоки активно використовуються в рекламних та інформаційних цілях.

Флагшток фасадний купити можна для того, щоб експонувати державний прапор, символіку міста та підприємства. Вони використовуються для прикраси будівель у дні проведення свят, виділяють державні організації та привертають увагу перехожих.

Купити фасадний флагшток в Україні можна у великому асортименті:

  • з алюмінію або нержавіючої сталі;
  • одномачтові або з двома матчами;
  • стандартних та великих розмірів;
  • з можливістю зміни кута нахилу.

Перевагами настінних флагштоків можна назвати відносно просту установку та можливість легко знімати та вивішувати прапор. Приваблює й те, що коштують вони відносно недорого.

Розмахуючий прапор на фасадному флагштоку, на відміну від інших видів реклами, створює рух, який приверне додаткову увагу. Зовнішнє оформлення будівлі допоможуть доповнити флагштоки мобільні, а внутрішнє – флагштоки кабінетні.

Флагштоки фасадні від виробника FlagSystem

Виробник FlagSystem пропонує виготовлення, розробку та гарантійне обслуговування всіх видів флагштоків. Вуличні настінні флагштоки FlagSystem виготовлені відповідно до європейських стандартів із якісних матеріалів.

Купити фасадний флагшток можна з розміром держака від 1,5 до 4 метрів. Виробник пропонує кілька моделей, у тому числі можна замовити флагшток на стіну з конструкцією, яка дозволяє без зусиль змінювати кут нахилу прапора. Будь-який фасадний флагшток від компанії FlagSystem оснащений стійким до зносу покриттям ULTRA-ANODE, ударостійким наконечником та надійними карабінами.

Купуючи флагшток на стіну, можна включити в комплектацію замовлення прапор різного розміру. Можна замовити окремо настінне кріплення. Ціна на продукцію FlagSystem демократична. На настінні флагштоки надається гарантія 12 місяців. Доставка здійснюється по всій Україні (за тарифами перевізника) в найкоротші терміни.


Часті питання про фасадні флагштоки

⏩ Які фасадні флагштоки найпопулярніші?

Хіти продажів - фасадний флагшток Prestige з нержавіючої сталі та флагшток Patriot Universal з регульованим кутом нахилу прапора.

⏩ Скільки коштує фасадний флагшток?

Ціна на мобільні флагштоки залежить від довжини держака, вибраного матеріалу виготовлення. Мінімальна ціна флагштока на стіну будівлі завдовжки 0,9 м 543 грн.

⏩ Чи можна купити настінні флагштоки оптом?

Flagsystem - виробник і ми можемо оперативно поставити будь-яку необхідну клієнту кількість флагштоків та прапорів.