Флагштоки фасадні – чудовий спосіб привернути увагу

Настінні флагштоки дозволяють розмістити на фасаді будівлі полотнище прапора, що майорить. Цей традиційний елемент вуличного декору сьогодні застосовується не лише на адміністративних будинках. Також настінні флагштоки – це один із простих та дієвих способів заявити про свою компанію, виділити фасад офісу із загальної маси міських будівель, тому флагштоки активно використовуються в рекламних та інформаційних цілях.

Флагшток фасадний купити можна для того, щоб експонувати державний прапор, символіку міста та підприємства. Вони використовуються для прикраси будівель у дні проведення свят, виділяють державні організації та привертають увагу перехожих.

Купити фасадний флагшток в Україні можна у великому асортименті:

  • з алюмінію або нержавіючої сталі;
  • одномачтові або з двома матчами;
  • стандартних та великих розмірів;
  • з можливістю зміни кута нахилу.

Перевагами настінних флагштоків можна назвати відносно просту установку та можливість легко знімати та вивішувати прапор. Приваблює й те, що коштують вони відносно недорого.

Розмахуючий прапор на фасадному флагштоку, на відміну від інших видів реклами, створює рух, який приверне додаткову увагу. Зовнішнє оформлення будівлі допоможуть доповнити флагштоки мобільні, а внутрішнє – флагштоки кабінетні.

Як вибрати флагшток фасадний: 5 важливих параметрів

Коли йдеться про настінні флагштоки, функціональний дизайн має першорядне значення. Ці пристосування повинні не тільки витончено демонструвати прапори, а й органічно вписуватися в архітектуру будівлі. Ось більш детальний огляд ключових аспектів функціонального дизайну, які слід враховувати під час вибору:

  • Довжина флагштока настінного визначається такими факторами, як висота будівлі і бажана видимість прапора. Для житлових будівель краще використовувати більш короткі древка, щоб зберегти пропорційність, в той час як для комерційних будівель часто використовуються більш довгі древка, щоб прапори було видно здалеку.
  • Варіанти кріплення для різних поверхонь і архітектурних стилів. До поширених способів кріплення відносяться прямий монтаж на стіну, монтаж на кронштейни і монтаж на стійки. Вибір варіанту настінного кріплення залежить від таких чинників, як матеріал стіни, несуча здатність і естетичні уподобання.
  • Конструкція флагштока має відповідати розміру прапора, який на ньому буде вивішено. Надмірно великі прапори можуть перевантажувати фасад, тоді як прапори меншого розміру можуть мати непропорційний вигляд. Сумісність розміру прапора і розмірів флагштока дуже важлива для досягнення збалансованого і гармонійного вигляду.
  • Естетична привабливість: фасадні флагштоки випускаються в різних дизайнах, щоб доповнити архітектурні стилі та особисті смаки. Чи то класичний флагшток з нержавіючої сталі, чи то більш простий з алюмінію, вибір варіанту, який поліпшить загальну естетику будівлі, є завжди.
  • Стійкість до погодних умов: настінні флагштоки піддаються впливу стихій, тому довговічність і стійкість до погодних умов є найважливішими факторами. Зазвичай використовуються високоякісні матеріали, такі як алюміній і нержавіюча сталь, стійкі до іржі, корозії та вицвітання.

Уважно вивчивши ці аспекти функціонального дизайну, можна вибрати і купити настінний флагшток, який не тільки задовольнить практичні потреби, а й підкреслить естетичну привабливість житлового або комерційного приміщення.

Флагштоки фасадні від виробника FlagSystem

Виробник FlagSystem пропонує виготовлення, розробку та гарантійне обслуговування всіх видів флагштоків. Вуличні настінні флагштоки FlagSystem виготовлені відповідно до європейських стандартів із якісних матеріалів.

Купити фасадний флагшток можна з розміром держака від 1,5 до 4 метрів. Виробник пропонує кілька моделей, у тому числі можна замовити флагшток на стіну з конструкцією, яка дозволяє без зусиль змінювати кут нахилу прапора. Будь-який фасадний флагшток від компанії FlagSystem оснащений стійким до зносу покриттям ULTRA-ANODE, ударостійким наконечником та надійними карабінами.

Купуючи флагшток на стіну, можна включити в комплектацію замовлення прапор різного розміру. Можна замовити окремо настінне кріплення. Ціна на продукцію FlagSystem демократична. На настінні флагштоки надається гарантія 12 місяців. Доставка здійснюється по всій Україні (за тарифами перевізника) в найкоротші терміни.


Часті питання про фасадні флагштоки

⏩ Які фасадні флагштоки найпопулярніші?

Хіти продажів - фасадний флагшток Prestige з нержавіючої сталі та флагшток Patriot Universal з регульованим кутом нахилу прапора. Ці моделі відомі своєю високою якістю конструкції, стійкістю до погодних умов і естетичним виглядом. Купіть фасадний флагшток таких моделей сьогодні і додайте елегантності до вашого будинку або бізнесу.

⏩ Скільки коштує фасадний флагшток?

Ціна на мобільні флагштоки залежить від довжини держака, вибраного матеріалу виготовлення. Мінімальна ціна флагштока на стіну будівлі завдовжки 0,9 м 543 грн. При цьому, вартість може варіюватися залежно від додаткових опцій та функціональних можливостей обраної моделі. Покращте зовнішній вигляд свого приміщення зараз, купуйте наші якісні флагштоки і настінні кріплення.

⏩ Чи можна купити настінні флагштоки оптом?

Flagsystem - виробник і ми можемо оперативно поставити будь-яку необхідну клієнту кількість флагштоків та прапорів. Ми забезпечуємо швидку та надійну доставку до клієнтів. Робіть свій вибір сьогодні і створіть неповторний образ вашого приміщення з нашими фасадними і настінними флагштоками.