Флагштоки кабінетні

Флагштоки кабінетні: створення статусного та престижного інтер'єру

Флагшток для кабінету – ідеальний елемент для створення стильного та представницького вигляду усередині приміщення. Він демонструє високе становище, надає компанії належного професійного вигляду та урочистості заходів.

Флагшток кабінетний купити коштує для демонстрації державної символіки, якщо ви часто приймаєте іноземних партнерів. Прапорами на підлогових флагштоках прикрашають павільйони для виставок, переговорні та конференц-зали, центральні холи. Флагшток до кабінету також використовується для демонстрації прапорів з емблемою компанії.

Особливості флагштоків для кабінету

Кабінетні флагштоки – статусний та стильний елемент інтер'єру. Вони виготовляються із міцних матеріалів – алюмінію або нержавіючої сталі на вибір. За типом конструкції флагштоки можуть бути одно-, дво- та тримісними. Подвійні та потрійні опори дозволяють розмістити поруч кілька прапорів, які привабливо виглядають у вестибюлі та залах. Однощогла підставка для прапора більш компактна, підходить для встановлення в кабінеті біля столу або прикраси трибуни.

Кабінетний флагшток можна купити в компанії FlagSystem. Продукція компанії відрізняється:

  • стійкістю до деформацій та корозії;
  • можливість заміни деталей, що зносилися;
  • легкий догляд без спеціального обслуговування.

Флагштоки для підлоги відрізняються універсальністю. Всі елементи конструкції розбираються, завдяки чому їх легко транспортувати та переміщати. Висота та напрямок полотна регулюється. Прапор одягається на флагшток за допомогою кишені.

Серед доступних моделей та матеріалів кожен знайде варіант, який найкраще впишеться в інтер'єр приміщення. Основа флагштока може бути декорована під деревину. Металева щогла може бути матовою або із дзеркальною поверхнею. Кожна модель флагштока має також декоративний наконечник із стійкого до ударів пластику із золотим або срібним металевим напиленням.

Виробник FlagSystem випускає також флагштоки фасадні та прапори настільні, які допоможуть доповнити оформлення як у кабінеті, так і зовні будівлі.

Флагштоки кабінетні від виробника FlagSystem

У FlagSystem можна недорого замовити кабінетні флагштоки. Використання у виробництві сучасних технологій та обладнання дозволяє виготовляти якісну продукцію із стильним дизайном за доступною ціною. Купити флагшток кабінетний можна у готовій моделі з можливістю вибору висоти та розміру прапора. Професіонали FlagSystem також можуть розробити та виготовити нестандартну конструкцію за персональним проектом.

Компанія FlagSystem має багаторічний досвід роботи та пропонує своїм клієнтам найкоротші терміни виготовлення продукції, гарантію та сервісне обслуговування, можливість замовити готову установку або окремі комплектуючі. У комплектацію замовлення також можна включити відповідний односторонній або двосторонній прапор. Доставка здійснюється по всій Україні (за тарифами перевізника) в найкоротші терміни.


Часті питання про кабінетні флагштоки

⏩ Які кабінетні флагштоки найпопулярніші?

Серед клієнтів Flagsystem найбільшою популярністю користується кабінетний флагшток з нержавіючої сталі заввишки 2,25 м та алюмінієвий підлоговий флагшток на 2 прапори.

⏩ Скільки коштує кабінетний флагшток?

Ціна на флагштоки для кабінету залежить від обраного матеріалу виготовлення, включення в комплектацію прапора. Мінімальна ціна одномісного флагштока 3101 грн.

⏩ Чи можна купити флагштоки в кабінет оптом?

Виробничі потужності Flagsystem дозволяють у найкоротші терміни виготовити будь-яку кількість флагштоків та прапорів у тому числі за індивідуальним проектом.