Опора освітлення WEGA

Матеріал
Комплектація
14 864грн
1-3 рабочих дня
Консультація з вибору прапора
Дзвінки по Україні безкоштовно
Замовити дзвінок
Покриття Ultra Anod

Стійке до ушкоджень та погодного впливу

Нержавіюча сталь

Дзеркальна поверхня

Характеристики
Матеріал
анодований алюміній
Висота
6,0 м
Виліт горизонтальної консолі
1,5
м
Діаметр горизонтальної консолі
50
мм
Комплектація
щогла, стикувальний вузол, електропроводка, анкерна закладна для бетонування
Матеріал
анодований алюміній
Зовнішній вигляд
матове срібло
Висота
6,0 м
Виліт горизонтальної консолі
1,5
м
Діаметр горизонтальної консолі
50
мм
Система кріплення флагштока
анкерна регульована
Доставка по Україні

згідно з тарифами перевізника

Гарантія

10 років

Світильник Wega

Стикувальний вузол виготовлений із гальванізованої сталі з декоративним покриттям. Має елегантний зовнішній вигляд та міцну силову конструкцію, що забезпечує надійну експлуатацію опори у найскладніших погодних умовах.

Основа опори

Основа опори освітлення виготовляється з гальванізованої сталі підвищеної міцності. Має декоративне захисне покриття, в тон світильнику та стикувальному вузлу. Ребра жорсткості знаходяться під основою, що надає опорі высоку стійкість та естетичний зовнішній вигляд.

Ultra Anod

флагшток вуличний на замовлення

Stainess Steel

Відгуки
Відгуків поки немає. Ви можете залишити свій відгук, заповнивши форму.
Відповідь на відгук
Опис

Одномісна опора освітлення «WEGA» виготовляється з надміцного загартованого алюмінію зі зносостійким покриттям ULTRA-ANODE ™ або полірованої нержавіючої сталі. Має класичний зовнішній вигляд. Для виготовлення опори використовуються матеріали від кращих європейських виробників. Гарантія на опору становить 10 років.

Опора оснащується світильником ТМ "Schreder" (Бельгія). Корпус світильника виконаний з екструдованого алюмінію з декоративним покриттям. Має інноваційну оптику і міцну конструкціюіз загартованим склом. Ступінь захисту IP 66. Світильник може бути оснащений натрієвим, металогалогеновим або LED-світловим елементом. Опора може бути оснащена будь-яким світильником вагою до 10 кг, з діаметром кріплення 48 мм.

Стикувальний вузол виготовлений з гальванізованої сталі з декоративним покриттям. Має витончений зовнішній вигляд і міцну силову конструкцію, що забезпечує надійну експлуатацію опори в найскладніших погодних умовах. Кут нахилу світильника - 10 °

Основа опори виготовляється з гальванізованої сталі підвищеної міцності, має декоративне покриття в тон світильника і стикувального вузла. Ребра жорсткості знаходяться під основою, що гарантує високу стійкість. Дана закладна забезпечує простоту і зручність монтажних робіт, дає можливість встановити опору, а також проводити заміну світлового елемента без використання спецтехніки та наявності подібного досвіду у робітників.