Виготовлення прапора на замовлення

Символом незалежності та суверенності будь-якої держави є прапор. Виріб можна зустріти у всіх державних та громадських установах, на змаганнях та інших офіційних заходах. Сьогодні купити прапор чи замовити виготовлення досить просто – подібні послуги надає не одна компанія. А асортимент продукції давно не обмежується лише державною символікою.

Щоб замовити прапор, потрібно визначитися з:

 1. Розмірами. Якщо хочете поставити його на робочому столі або тумбочці, необхідно замовляти друк і виготовлення прапорів невеликих розмірів. За допомогою спеціальної підставки виріб стійко триматиметься на поверхні. 
 2. Матеріалами. Найчастіше замовляють друк прапорів на атласі, габардині. Також у виготовленні використовується штучний шовк, поліестер. Ціна прапора на замовлення залежить від матеріалу. 
 3. Вигляд виробу. Окрім державних, бувають спортивні, корпоративні, етнічні, історичні.

Замовити виріб потрібного вигляду та розміру можна у компанії FlagSystem.

Різновиди прапорів у FlagSystem

Виробник FlagSystem виконує виготовлення прапорів на замовлення у максимально короткі терміни. Використовує сучасне обладнання та якісні матеріали, що характеризуються високим ступенем міцності. 

Широкий асортимент нашої продукції представлений такими моделями:

 1. Прапор України та інших держав.
 2. Горизонтальні прапори. Часто їх вішають на вулиці або у приміщенні, площа якого дозволяє розвісити національний символ.
 3. Вертикальні прапори. Залежно від розмірів можуть бути встановлені як у приміщенні, так і на вулиці.
 4. Прапори Віндер (вітрило). Такий виріб легко розбирається та збирається, що робить його мобільним та дозволяє привозити з собою на змагання, виставки тощо.
 5. Прапори кабінетні преміум. Можуть бути одинарними, подвійними та потрійними.
 6. Настільні прапори. Вироби можна поставити як на робочому місці, так і вдома.

Також можливе виготовлення прапорів на замовлення за індивідуально розробленим дизайном.

Вибрати із запропонованих моделей та купити прапор - півсправи. Крім цього, потрібно відразу визначитися з видом кріплення. Якщо прапор буде кріпитися на вуличний флагшток (встановлюється безпосередньо на спеціальних металевих або пластикових стійках), потрібні карабіни, люверси. В інших випадках використовують кишеню, петлі або інші елементи кріплення.

Прапори на замовлення в Україні від виробника FlagSystem

На сайті компанії ви можете замовити прапор із логотипом або з написом, державний, рекламний, корпоративний та будь-який інший за індивідуальним дизайном, а також встановлення флагштока під ключ із гарантійним обслуговуванням. 

Чому FlagSystem:

 1. Завдяки наявності власного виробництва, багаторічному досвіду роботи та сучасному устаткуванню FlagSystem створює тільки якісні вироби будь-якої складності та конфігурації. 
 2. Термінове виготовлення прапорів не позначається на якості готової продукції. 
 3. Завдяки творчому та інноваційному підходу, компанії вдається конкурувати на рівні європейського ринку. 
 4. Якісна фурнітура, різноманітність матеріалів продукції та доступна ціна дозволяють виготовити прапор на замовлення, а також створити різні полотна для наступних локацій: вулиці, фасаду, столу та не тільки. 

Готову продукцію ви отримаєте точно в обумовлені терміни, навіть якщо замовлення термінове. Для зручності доставка здійснюється по всій території України. Звернувшись до компанії FlagSystem, ви отримуєте індивідуальний та професійний підхід, а також якісні недорогі вироби.

 


 

Часті питання про прапори

⏩ Які прапори найпопулярніші у 2023 році?

Наші клієнти найчастіше замовляють: прапор України, прапор ЗСУ, прапор ЄС

⏩ Скільки коштує прапор?

Ціна прапора залежить від розміру виробу та матеріалу виготовлення. Вартість маленького прапорця 14 х 21 см із атласу 95 грн. Великий прапор 1,5 х 2,25 із тканини Multiflag - 2422 грн.

⏩ Як встановити прапор?

Для встановлення на стіну будівлі найкраще використовувати фасадний утримувач прапора, для вуличних прапорів - флагштоки з металу. Всередині приміщення можуть бути металеві або дерев'яні підставки.