Прапор віндер як новий вид реклами

Конкурентне середовище вимагає від продавців та виробників постійного вдосконалення маркетингових стратегій та засобів реклами. Окрім комп'ютерних технологій на допомогу традиційній рекламі приходять прапори-віндери. Барвистий інструмент допоможе залучити нових клієнтів на масових заходах або підвищить впізнаваність бренду. Де купити прапор віндер, у чому перевага такого виду реклами та які види доступні для замовлення?

Застосування та види прапорів віндерів 

Універсальність віндерів - це вигідна та дієва перевага. Розрізняються вироби залежно від форми, конструкції та розмірів. Прапори складаються з флагштока, основи і самого віндера вітрила.

Конструкція та легкість матеріалів прапора забезпечує економічність, а також варіативність застосування. Його можна використовувати для:

  • заходів просто неба або в будівлі (підійдуть вуличні флагштоки);
  • додаткової реклами та підвищення впізнаваності бренду;
  • під час проведення рекламних кампаній та промо-акцій.

Розміщувати можна перед офісом, магазином, підприємством та в автономних точках для додаткової реклами. Види найбільше залежить від форми. У продажу можна знайти такі моделі:

Висота варіюється в середньому від 2.5 м до 4.5 м. Розміщення реклами на висоті допоможе клієнтам орієнтуватися в умовах багатолюдності та приваблює майбутніх клієнтів, а вітер підвищує ефектність такого виду реклами.

Матеріали конструкції та встановлення

Рекламні віндери Flagsystem виготовляються з прапорної тканини Multiflag, високоміцної та зносостійкої. Такий варіант гарантує деталізацію принта на виробі. Розміри варіюються від 1.6 м до 4.3 м за висотою, і 0.5 м до 0.8 м завширшки. 

Установка віндерів – нескладне заняття. Більшість із них з кишеньковим типом кріплення. У такому виконанні підстава вуличного флагштока встановлюється в занурювальну кишеню, розміщену на металевій підставці. Додатково для надійності виконується фіксація за допомогою одного або двох болтів біля основи.

Переваги віндерів Flagsystem

У нас ви можете замовити прапор віндер для компанії, отримавши низку переваг:

  1. Надійність. Міцна структура тканини за технологією Strong Fibers.
  2. Стійкість до вигоряння. Захист від ультрафіолету забезпечить довгостроковість виробу.
  3. Яскравість та насиченість. Технологія Ultra Bright поєднує насичені та яскраві кольори.
  4. Проста установка. Віндери від Flagsystem виконані з легких та міцних матеріалів, а процес складання легкий та нетрудомісткий. Він не вимагатиме багато часу та сил.

Друк принта здійснюється на одній або відразу обох сторонах із дзеркальним відображенням, що забезпечує привабливість. 

Купити прапор віндер в інтернет-магазині FlagSystem

Компанія Flagsystem - український виробник прапорів та флагштоків будь-яких типів та розмірів. Більше 1000 замовлень на місяць, більше 1000 задоволених клієнтів та до 5 років гарантійного обслуговування продуктів допомагають нашим клієнтам рекламувати компанії, заходи та досягати цілей. Серед нашої продукції прапори, вуличні флагштоки, мобільні   флагштоки, фасадні, кабінетні та інші флагштоки. Також доступні настільні моделі, у тому числі державний прапор України.

Якщо ви вирішили купити прапор віндер, Flagsystem стане гарантом якості. Наші менеджери проконсультують будь-якої миті. Наша компанія радо допоможе реалізувати креативні ідеї. Рекламний віндер можна купити онлайн з доставкою по містах України. З питань, що виникли, телефонуйте менеджерам за контактним номером.


Часті питання про рекламні прапори

⏩ Які віндери найпопулярніші у 2023 році?

Найчастіше клієнти віддають перевагу мобільним віндерам з прапорами у вигляді вітрила або краплі.

⏩ Скільки коштує купити віндер?

Ціна залежить від висоти виробу, вибраного типу друку прапора, основи конструкції. Ціна рекламного віндера заввишки 2 м із одностороннім прапором 1976 грн.

⏩ Чи можна замовити віндер за індивідуальними розмірами?

Звичайно, Flagsystem пропонує флагштоки та прапори під ключ від візуалізації індивідуального проекту до монтажу готового виробу. Зверніться до менеджерів, і ми допоможемо реалізувати будь-які ідеї.