Змагання, товариські матчі, марші команд, виставки та конкурси – це завжди святкові заходи, шанс спортсмену чи команді заявити про себе. А найкращою підтримкою стануть щирі та віддані вболівальники з атрибутикою коханої команди. У компанії Flagsystem ви можете замовити спортивні прапори для футбольних клубів та команд, спортивних спільнот та спортсменів.

Спортивний прапор – невід'ємний атрибут спортивних команд та вболівальників

Незамінний аксесуар істинного вболівальника – це прапор. Кожна команда є володарем власного прапора із зображенням емблеми клубу. Колірна гамма полотна перегукується із кольором форми спортсменів. Прапори спортивних команд можна побачити не лише в руках відданих фанатів, а й під час відкриття змагань, на демонстраціях, ходах, парадах та інших спортивних заходах. На спорудах, представництвах та стадіонах традиційно вивішують клубний прапор.

Спортивні аксесуари затребувані не лише серед уболівальників та спортсменів. Використання атрибутики з тематичною символікою застосовується у створенні інтер'єрів – при оформленні спорт бару, букмекерської контори.

Які прапори можна замовити у Flagsystem

У каталозі компанії ФлагСистем представлені прапори спортивних клубів «Металіст», «Маріуполь», «Десна», «Ворскла», «Рух». Асортименти продукції не обмежується перерахованими варіантами. Якщо потрібного прапора немає, можна замовити виготовлення футбольних прапорів за індивідуальним макетом.

Переваги:

  1. Вибір розмірів. Можна купити маленькі (0,5 * 0,75 м), середні (0,8 * 1,2 м, 0,9 * 1,35 м, 1 * 1,5 м) і великі (1,2 * 1, 8 м, 1,4*2,1 м, 1,5*2,25 м) прапора.
  2. Використання довговічного зносостійкого матеріалу Multiflag.
  3. Стійке фарбування – фарба не вигоряє на сонці, не вимивається під дощем або під час прання.

Особливості виробництва спортивних прапорів

У компанії ПрапорСистем можна замовити партію прапорів будь-якого обсягу та рівня складності:

  1. Працюємо як з типовими замовленнями, так і з кастомними проектами. Можна вибрати полотно із запропонованих шаблонів або замовити прапор за власним макетом. Щоб купити спортивні прапори в найкоротший термін, надішліть фото прапора, і наш дизайнер підготує макет за готовим зображенням.

  2. Матеріал Multiflag. Тканина призначена для постійного використання на вулиці. Міцні волокна та додатковий захист від ультрафіолету – гарантія довготривалої експлуатації. Для полотен у приміщенні можна вибрати такі матеріали як поліестер, штучний шовк, атлас або габардин.

  3. Друк. Перенесення зображення на тканину відбувається шляхом сублімаційного друку. Дана технологія гарантує яскраву картинку, чіткі лінії та колірні переходи. Як результат – привабливий зовнішній вигляд навіть при односторонньому нанесенні фарби. Зважаючи на особливості матеріалів, малюнок буде видно і на другій стороні, але в блідому варіанті. Якщо потрібна яскрава картинка з обох боків, вибирайте двосторонній друк.

Переваги звернення до компанії Flagsystem

Наше підприємство виготовить футбольні прапори улюбленої команди чи спортивного клубу швидко та без втрат у якості. Це стало можливим завдяки:

  • багаторічний досвід роботи, креативний підхід до кожного замовлення;
  • професійному обладнанню, яке дозволяє друкувати складні зображення;
  • використання перевірених матеріалів – стійких фарб, тканин із захистом від вітру та УФ променів, добротної фурнітури.

Виготовимо прапор спортивного клубу або футбольної команди, який радуватиме не один рік.