Прапори настільні – підкресліть свій корпоративний стиль

Настільні прапори з логотипом широко використовуються на бізнес-зустрічах, конференціях, промо-акціях та презентаціях. Вони дозволяють виділити стіл компанії на заході, привернути увагу та просунути бренд. Прапори настільні на підставці варто купити і для прикраси офісного приміщення. Вони підкреслюють корпоративний стиль та престиж компанії.

Настільні прапори з державною символікою завжди доречні на столах керівників та державних діячів. Ними прикрашають трибуни під час виступів та прес-конференцій.

Виготовлення настільних прапорців

Настільні прапорці мають не тільки велику сферу застосування, але й безліч варіантів виготовлення. Стандартними розмірами настільних прапорів вважаються 10х20 см та 12х24 см. Можна купити прапорці настільні на замовлення нестандартних розмірів та з будь-якими принтами.

Особливості виготовлення настільних прапорів:

  • Принт на полотно наноситься методом сублімаційного друку, а краї обробляються методом термообрізання.
  • Настільний флагшток виготовляється з полірованої нержавіючої сталі з підвищеним вмістом хрому.
  • Підставка флагштока в середині заповнена спеціальним матеріалом, який надає їй більшої ваги та стійкості. Її нижня частина має м'яку підкладку, яка захищає стіл від пошкоджень.
  • Для виготовлення полотна використовується тришаровий атлас, який тримає форму.

Купити прапори настільні можна одно-, дво- та тримісні. Можна купити прапорець разом з флагштоком або окремо замовити настільну підставку. Виробник FlagSystem також займається виготовленням флагштоків кабінетних для оформлення будівлі всередині та встановленням вуличного освітлення зовні.

Купити настільні прапорці від виробника FlagSystem

Компанія FlagSystem створює якісні та недорогі прапорці настільні, виготовлення яких здійснюється на професійному устаткуванні. Замовити настільні прапорці можна за індивідуальним проектом або готовими моделями.

FlagSystem пропонує всі умови, щоб вигідно купити настільні прапорці. Вся продукція відповідає європейським стандартам якості та має демократичну ціну. Компанія виконує встановлення, сервісне та гарантійне обслуговування. Доставка здійснюється у найкоротші терміни по всій Україні (за тарифами перевізника). Фахівці FlagSystem завжди готові проконсультувати та допомогти з вибором кращого рішення.


Часті питання про настільні прапорці

⏩ Скільки коштує настільний прапорець?

Вартість виробу залежить від типу флагштока і кількості прапорів, що розміщуються. Ціна настільного прапора з флагштоком із нержавіючої сталі 403 грн.

⏩ Які розміри настільного прапора?

Flagsystem виробляє різні вироби з висотою флагштока 33 см та прапором із тришарового атласу 14*21 см

⏩ Які настільні прапорці найпопулярніші?

У ТОП продажів входить настільний прапор України, рекламні прапорці з логотипом компанії та прапор ЄС