Флагштоки мобільні – універсальне та результативне рішення

Переносний флагшток – мобільна конструкція для розміщення прапорів під час виставок, спортивних змагань та урочистих заходів. Вона поєднує в собі практичність та універсальність. Мобільний флагшток можна встановлювати всередині та зовні приміщення, його легко складати та транспортувати.

Якісний мобільний флагшток можна купити у виробника FlagSystem. Компанія надає повний спектр послуг для організацій, які бажають заявити про себе за допомогою реклами на флагштоках: від розробки дизайну до установки, а також сервісного та гарантійного обслуговування.

Переваги мобільних флагштоків

Мобільний флагшток здатний привернути увагу та посилити ефект запам'ятовування рекламованих продуктів, а також логотипу компанії. Універсальність та практичність мобільних флагштоків дозволяє використовувати їх у будь-яких цілях.

Переваги переносних флагштоків:

  • Помітна символіка. Конструктивна будова флагштока дозволяє завжди тримати прапор розгорнутим незалежно від вітру.
  • Висота щогли від 3 до 5,5 метрів. Розміщення прапора на висоті дозволить привертати увагу здалеку навіть на багатолюдному заході.
  • Мобільність. Переносні флагштоки складаються з кількох розбірних частин. Їх можна легко збирати та транспортувати. Флагштоки стаціонарні вимагають більше часу та зусиль для переміщення.
  • Невелика вага. Мобільні флагштоки мають відносно невелику вагу від 2,5 до 7,5 кг, але безпечні при експлуатації навіть у вітряну погоду.
  • Многоразове використання. Можна замінити полотно всередині та дати флагштоку нове застосування без додаткових витрат на встановлення.

Розміщення яскравих банерів на флагштоках працює в кілька разів результативніше, ніж альтернативні методи їх розміщення. Це відмінний спосіб просування своїх товарів та бренду, символіки заходу на вулиці та в приміщенні. Щоб отримати ще більший ефект від реклами, використовуйте також флагштоки фасадні та флагштоки вуличні.

Як правильно вибрати і які переносні рекламні флагштоки купити

Вибір ідеального мобільного флагштока вимагає ретельного розгляду різних факторів, щоб переконатися, що він відповідає вашим конкретним потребам та уподобанням. Ось п'ять основних моментів, які допоможуть у процесі вибору:

  • Висота та розмір: визначте бажану висоту та розмір флагштока, виходячи з його призначення та місця розташування. Візьміть до уваги такі фактори, як видимість, обмеженість простору та зручність транспортування. 
  • Довговічність матеріалу: обирайте прапори і флагштоки, виготовлені з міцних і легких матеріалів, щоб витримати умови експлуатації на відкритому повітрі та часте транспортування. Найпоширенішим матеріалом основи є алюміній, що пропонує високий рівень міцності, стійкості до погодних умов та портативності.
  • Легкість монтажу та демонтажу: шукайте рекламні флагштоки зі зручними механізмами збирання та розбирання для швидкого встановлення та демонтажу. 
  • Опції стійкості та основи: розгляньте варіанти стійкості та основи, доступні для флагштока, особливо якщо він буде використовуватися у вітряну погоду або на нерівних поверхнях. Шукайте флагштоки мобільні з міцною забивною основою або обтяженими підставками, щоб забезпечити стійкість і запобігти перекиданню або падінню.
  • Транспортування та зберігання: оцініть можливості перенесення та зберігання флагштока, особливо якщо його потрібно часто транспортувати. На флагштоки ціна дуже різна, але завжди можна знайти зручний, який складається або розкладається до компактних розмірів для транспортування та зберігання в машині, комірчині або сумці для перенесення. Крім того, враховуйте вагу флагштока переносного в повністю зібраному вигляді, щоб забезпечити його зручне транспортування вручну або автомобілем.

Враховуючи ці п'ять пунктів, ви можете з упевненістю купити в Україні флагшток, який відповідає конкретним вимогам щодо висоти, міцності, простоти використання, стійкості та портативності. Незалежно від особливостей, правильний флагшток забезпечить надійну демонстрацію прапора на довгі роки.

Мобільні флагштоки від виробника FlagSystem

Компанія FlagSystem виробляє продукцію на підприємстві, оснащеному сучасним обладнанням, та має багаторічний досвід роботи у галузі. Мобільний вуличний флагшток від виробника FlagSystem відрізняється якістю, прийнятною ціною та привабливим дизайном.

На мобільний флагшток ціна залежить від конструкції та висоти. На сайті представлені готові рішення мобільних флагштоків у формі віндеру, краплі, банера з можливістю вибору висоти. За бажанням замовника до комплектації може бути включена металева підставка, забивна основа, одностороннє або двостороннє полотно.

FlagSystem пропонує гарантію на 12 місяців на весь модельний ряд мобільних флагштоків. Можна замовити виготовлення прапору по персональному макету. Обробка замовлення займає 1-3 дні. Доставка вибраних виробів здійснюється по всій Україні (за тарифами перевізника за рахунок покупця ) в найкоротші терміни.


Часті питання про мобільні флагштоки

⏩ Яка висота мобільного флагштока найпопулярніша?

При проведенні рекламних акцій, найчастіше клієнти вибирають мобільні флагштоки висотою 2, 3,1, 3,7 та 4,8 метрів. Якщо в каталозі немає флагштока, який вас цікавить - зверніться до менеджерів, ми виготовимо його на замовлення. Вибір оптимальної висоти залежить від конкретних потреб та умов експлуатації. Додатково, враховуйте, що висота мобільного флагштока також впливає на видимість прапора або банера з великої відстані.

⏩ Скільки коштує переносний флагшток?

Ціна на мобільні флагштоки залежить від висоти виробу, вибраного типу основи. Мінімальна ціна флагштока в Дніпрі на забивній основі 1393 грн. Якщо треба мобільний флагшток купити дешево, подзвоніть нам, і ми запропонуємо оптимальне співвідношення між ціною і функціональністю. Не забувайте враховувати також гарантійні умови та обслуговування, які можуть вплинути на загальну вартість і зручність в експлуатації.

⏩ Скільки важать мобільні флагштоки?

Розбірна конструкція з анодованого алюмінію важить до 5 кг, завдяки чому легко перевозиться і не займає багато місця. Вага флагштоку може змінюватися залежно від висоти і матеріалів, але вона зазвичай залишається досить легкою для зручного перенесення, складання, транспортування. Подзвоніть нашим консультантам, якщо є питання по конкретним переносним флагштокам.