Флагштоки мобільні – універсальне та результативне рішення

Переносний флагшток – мобільна конструкція для розміщення прапорів під час виставок, спортивних змагань та урочистих заходів. Вона поєднує в собі практичність та універсальність. Мобільний флагшток можна встановлювати всередині та зовні приміщення, його легко складати та транспортувати.

Якісний мобільний флагшток можна купити у виробника FlagSystem. Компанія надає повний спектр послуг для організацій, які бажають заявити про себе за допомогою реклами на флагштоках: від розробки дизайну до установки, а також сервісного та гарантійного обслуговування.

Переваги мобільних флагштоків

Мобільний флагшток здатний привернути увагу та посилити ефект запам'ятовування рекламованих продуктів, а також логотипу компанії. Універсальність та практичність мобільних флагштоків дозволяє використовувати їх у будь-яких цілях.

Переваги переносних флагштоків:

  • Помітна символіка. Конструктивна будова флагштока дозволяє завжди тримати прапор розгорнутим незалежно від вітру.
  • Висота щогли від 3 до 5,5 метрів. Розміщення прапора на висоті дозволить привертати увагу здалеку навіть на багатолюдному заході.
  • Мобільність. Переносні флагштоки складаються з кількох розбірних частин. Їх можна легко збирати та транспортувати. Флагштоки стаціонарні вимагають більше часу та зусиль для переміщення.
  • Невелика вага. Мобільні флагштоки мають відносно невелику вагу від 2,5 до 7,5 кг, але безпечні при експлуатації навіть у вітряну погоду.
  • Многоразове використання. Можна замінити полотно всередині та дати флагштоку нове застосування без додаткових витрат на встановлення.

Розміщення яскравих банерів на флагштоках працює в кілька разів результативніше, ніж альтернативні методи їх розміщення. Це відмінний спосіб просування своїх товарів та бренду, символіки заходу на вулиці та в приміщенні. Щоб отримати ще більший ефект від реклами, використовуйте також флагштоки фасадні та флагштоки вуличні.

Мобільні флагштоки від виробника FlagSystem

Компанія FlagSystem виробляє продукцію на підприємстві, оснащеному сучасним обладнанням, та має багаторічний досвід роботи у галузі. Мобільний вуличний флагшток від виробника FlagSystem відрізняється якістю, прийнятною ціною та привабливим дизайном.

На мобільний флагшток ціна залежить від конструкції та висоти. На сайті представлені готові рішення мобільних флагштоків у формі віндеру, краплі, банера з можливістю вибору висоти. За бажанням замовника до комплектації може бути включена металева підставка, забивна основа, одностороннє або двостороннє полотно.

FlagSystem пропонує установку та гарантію на 5 років на всю продукцію. Можна замовити виготовлення по персональному макету. Обробка замовлення займає 1-3 дні. Доставка вибраних виробів здійснюється по всій Україні (за тарифами перевізника) в найкоротші терміни.


Часті питання про мобільні флагштоки

⏩ Яка висота мобільного флагштока найпопулярніша?

При проведенні рекламних акцій, найчастіше клієнти вибирають мобільні флагштоки висотою 2, 3,1, 3,7 та 4,8 метрів. Якщо в каталозі немає флагштока, який вас цікавить - зверніться до менеджерів, ми виготовимо його на замовлення.

⏩ Скільки коштує переносний флагшток?

Ціна на мобільні флагштоки залежить від висоти виробу, вибраного типу основи. Мінімальна ціна флагштока на забивній основі 1393 грн.

⏩ Скільки важать мобільні флагштоки?

Розбірна конструкція з анодованого алюмінію важить до 5 кг, завдяки чому легко перевозиться і не займає багато місця.