Брендові та державні прапори на авто від FlagSystem

Автомобільний прапор дозволяє виділитися у потоці транспортних засобів. Купити прапор на машину можна для того, щоб голосно заявити про свою громадянську позицію та переваги. Автомобільні прапорці також часто використовуються компаніями для проведення промо-акцій та офіційних заходів. Вони потрібні для проведення масових автопробігів, виділення кортежів офіційних делегацій та під час особистих урочистостей.

Прапорці автомобільні легко встановлюються та знімаються, мають безпечні кріплення для автомобіля. Вони багаторазові та при правильному догляді здатні прослужити не один рік.

Розмаїття автомобільних прапорів від виробника FlagSystem

Автомобільні прапори давно перестали бути чимось екстраординарним, але все ще привертають увагу, дозволяючи яскраво заявити про свою компанію або приналежність до будь-якого руху.

Купити прапорці на авто від виробника FlagSystem можна у безлічі варіацій:

  • автомобільні прапори з державною символікою України;
  • прапори інших країн світу та з емблемами міжнародних організацій;
  • прапорці з футбольною символікою та логотипами улюблених спортивних команд;
  • корпоративні прапори із символікою компанії;
  • прапори з будь-якою інформацією для проведення промо-акцій та масових автопробігів;
  • прапори з емблемами автовиробників та логотипами автомобільних салонів;
  • прапори з партійною символікою;
  • прапорці для позначення таксі, які використовуються як альтернатива дорожчим «шашечкам».

Купити прапорець у машину можна з персональним принтом.

Прапор на машину виготовляється з різних матеріалів, але найпоширенішими є прапорцева сітка. Ця тканина виділяється міцністю і здатна надовго зберегти первозданний вигляд навіть при експлуатації в негоду і інтенсивному русі. Прапорцева сітка поєднує в собі міцні волокна та легкість. Це дозволяє прапору бути одночасно стійким до поривів вітру та красиво розвиватися. Тканина також має захист від ультрафіолетового випромінювання, що дозволяє захистити виріб від вигоряння на сонці.

Автомобільний флагшток виготовляється із міцного пластику та має спеціальне безпечне кріплення на скло. Додатково він оснащений зазубринами, які дають змогу міцно утримувати полотно на місці, не дозволяючи йому спускатися.

Принт на полотно наноситься за допомогою сублімаційного друку, що гарантує глибоке проникнення барвників у структуру матеріалу та яскраві кольори. Цей метод друку також витривалий до вицвітання і здатний витримувати велику кількість прань. Друк на полотно наноситься з обох боків.

Компанія FlagSystem надає широкий спектр послуг, починаючи від розробки візуалізації та закінчуючи встановленням масивного обладнання для вуличного освітлення. У компанії також можна замовити прапори країн світу та іншу символіку.

Замовити виготовлення прапора на машину

Виробник FlagSystem виготовляє якісні прапорці на машину, які мають яскраві кольори та надовго зберігають їх. Продукція виробляється на сучасному обладнанні, що дозволяє забезпечити якість малюнків та надійне кріплення полотна до автомобіля.

Прапорець на авто в FlagSystem можна замовити недорого в безлічі готових варіантів. Ціна на автопрапор з принтом за персональним ескізом так само демократична. Доставка здійснюється по всій Україні в найкоротші терміни, на всю продукцію, що реалізується компанією, поширюється тривала гарантія.

 


Часті питання про автомобільні прапорці

⏩ Які прапорці на машину можна купити у Flagsystem?

Ви можете замовити на сайті автомобільний прапор України, прапорці інших держав, установ або виріб з корпоративною символікою. >

⏩ З якої тканини шиють автомобільні прапори?

Для виготовлення прапорців використано міцну тканину мультипрапор, яка підходить для використання на вулиці.

⏩ Ви продаєте прапорці в машину оптом?

Виробничі потужності Flagsystem дозволяють оперативно виготовити будь-яку кількість прапорців, у тому числі з розробкою дизайнером компанії індивідуального макета. Зв'яжіться з менеджерами компанії за телефоном 0800330479, щоб уточнити терміни виконання та вартість вашого замовлення.