Прапори країн світу – важливий атрибут міжнародних зустрічей

Державні прапори – обов'язковий елемент для проведення офіційних зустрічей уряду, міжнародних виставок та конференцій. Необхідність купити прапорці різних країн виникає при організації будь-яких заходів, які мають міжнародний характер.

Варіанти використання прапорів країн світу є досить великими. Їх розміщують як усередині приміщення, і зовні. Настільні прапори країн світу купити варто, якщо потрібно прикрасити столи та трибуни. Ви також можете придбати прапори країн на замовлення будь-яких параметрів для закріплення на фасаді і всередині приміщення. Вони прикрасять будівлю до свят та офіційних заходів, продемонструють, що в ній знаходиться солідна організація.

Прапори країн світу на замовлення від виробника FlagSystem

Кожна країна має державну символіку, що відображає її історію та дух. Національні прапори прийнято розміщувати не лише на фасадах державних будівель та посольств. Вони є обов'язковими на будь-яких міжнародних заходах і дозволяють виділити приналежність учасників до певної країни. Державний прапор також відображає гордість за країну та любов до неї, тому часто його встановлюють у кабінетах, конференц-залах, холах та інших приміщеннях, де буває велика кількість людей.

Виробник FlagSystem пропонує прапори країн світу, друк яких здійснюється на сучасному обладнанні. На сайті виробника можна замовити якісні прапори держав з одностороннім та двостороннім друком.

Прапори країн світу купити можна у великому асортименті. В наявності Державна символіка країн Європи, Америки, Азії, Океанії, Африки, Середнього Сходу. Компанія пропонує 7 доступних розмірів від невеликих настільних до фасадних. Прапори мають традиційну прямокутну форму, але можуть відрізнятися співвідношенням сторін. Державні прапори для уряду виготовляються за чітко регламентованими стандартами.

Прапори держав від FlagSystem виділяються:

  • Якістю друку. При виготовленні використовується метод сублімаційного друку, що дозволяє створювати чіткі та насичені кольорами прапори.
  • Розмаїттям полотна. Прапори на замовлення можуть бути виготовлені з міцної прапорної сітки, презентабельного атласу, габардину, поліестерів та інших матеріалів.
  • Захисним покриттям. Продукція має захисне покриття від ультрафіолету, яке запобігає вицвітанню фарб під впливом сонячних променів.
  • Демократична вартість. Компанія пропонує доступну вартість та виконання замовлення за 1-3 дні.

У FlagSystem можна недорого замовити створення державної символіки з персональними параметрами. Компанія також пропонує всі супутні матеріали, необхідні для організації заходів, у тому числі патріотичну продукцію та прапори на авто.

Купити прапори країн світу в Україні

Компанія FlagSystem багато років займається виготовленням прапорної продукції та пропонує клієнтам повний спектр послуг, починаючи від розробки проекту та закінчуючи встановленням флагштоків. У каталозі представлені національні прапори країн світу, виготовлені відповідно до європейських стандартів якості.

Купити прапори країн у FlagSystem зручно та вигідно. Компанія пропонує:

  • доступну ціну;
  • доставку по всій Україні;
  • персональні рішення;
  • можливість придбання окремих комплектуючих та аксесуарів;
  • короткий термін виготовлення та постачання продукції.

У FlagSystem готові надати професійну консультацію та допомогти вибрати прапорці країн світу, які підійдуть вашій установі та заходу.


Часті питання

⏩ З яких матеріалів шиють державні прапори?

При виробництві виробів для вуличного використання Flagsystem використовує тканину мультипрапор, для прапорів усередині приміщення — тришаровий атлас та габардин.

⏩ Скільки коштує купити державний прапор?

Ціна прапора 0,5 х 0,75 м без комплектації флагштоком 453 грн, для виробів більшого розміру ціна буде вищою.

⏩ Як встановлюють прапори країн?

У каталозі Flagsystem можна вибрати фасадний тримач прапора для встановлення на стіну, для вуличних прапорів оптимальний варіант — флагштоки з металу. Презентабельний зовнішній вигляд флагштоків для кабінетів забезпечить полірована нержавіюча сталь.