Прапори країн світу – важливий атрибут міжнародних зустрічей

Державні прапори — обов'язковий елемент для проведення офіційних зустрічей уряду, міжнародних виставок та конференцій. Необхідність купити прапори країн світу
виникає при організації будь-яких заходів, які мають міжнародний характер.

Варіанти використання прапорів країн світу є досить великими. Їх розміщують як усередині приміщення, і зовні. Настільні прапори країн світу купити варто, якщо потрібно прикрасити столи та трибуни. Ви також можете придбати прапори країн на замовлення будь-яких параметрів для закріплення на фасаді і всередині приміщення. Вони прикрасять будівлю до свят та офіційних заходів, продемонструють, що в ній знаходиться солідна організація.

Прапори країн світу на замовлення від виробника FlagSystem

Кожна країна має державну символіку, що відображає її історію та дух. Національні прапори прийнято розміщувати не лише на фасадах державних будівель та посольств. Вони є обов'язковими на будь-яких міжнародних заходах і дозволяють виділити приналежність учасників до певної країни. Державний прапор також відображає гордість за країну та любов до неї, тому часто його встановлюють у кабінетах, конференц-залах, холах та інших приміщеннях, де буває велика кількість людей.

Виробник FlagSystem пропонує всі прапори країн світу, друк яких здійснюється на сучасному обладнанні. На сайті виробника можна замовити якісні прапори держав з одностороннім та двостороннім друком.

Прапори різних країн світу купити можна у великому асортименті. В наявності Державна символіка країн Європи, Америки, Азії, Океанії, Африки, Середнього Сходу. Компанія пропонує 7 доступних розмірів від невеликих настільних до фасадних. Прапори мають традиційну прямокутну форму, але можуть відрізнятися співвідношенням сторін. Державні прапори для уряду виготовляються за чітко регламентованими стандартами.

Прапори держав від FlagSystem виділяються:

  • Якістю друку. При виготовленні використовується метод сублімаційного друку, що дозволяє створювати чіткі та насичені кольорами прапори.
  • Розмаїттям полотна. Прапори на замовлення можуть бути виготовлені з міцної прапорної сітки, презентабельного атласу, габардину, поліестерів та інших матеріалів.
  • Захисним покриттям. Продукція має захисне покриття від ультрафіолету, яке запобігає вицвітанню фарб під впливом сонячних променів.
  • Демократична вартість. Компанія пропонує доступну вартість та виконання замовлення за 1-3 дні.

У FlagSystem можна недорого замовити створення державної символіки з персональними параметрами. Подивіться всі варіанти прапорів країн світу з назвами, можливо, вам підійдуть готові варіанти. Компанія також пропонує всі супутні матеріали, необхідні для організації заходів, у тому числі патріотичну продукцію та прапори на авто.

Найпопулярніші прапори на замовлення в Україні

В нашому асортименті ви знайдете прапори всіх країн — від найбільших із відомими символами, до менш відомих, але цікавих культурно та історично. Незалежно від того, чи ви шукаєте прапор Австралії, Польщі, Канади, Німеччини, Австрії чи будь-якої іншої країни, у нас є великий вибір для вас. В нас замовляють прапори Албанії, Аргенити, Бразилії, Германії та інші, і наші замовники завжди задоволені якістю продукції і повним спектром супутніх товарів та послуг.

Прапори країн Європи

Зараз Україну підтримують багато європейських держав, тому прапори країн Європи дуже популярні. У нас ви можете купити прапор Польщі, прапор Німеччини, Канади, Великобританії, який розмістите поряд з українським, як символ співдружності держав. Від класичного прапору Англії «Union Jack» до елегантного прапора Болгарії, ми пропонуємо широкий вибір і багато варіантів форматів.

Прапори країн Азії, Африки і країн Близького Сходу

Погляньте на наш вибір прапорів арабських та африканських країн, оберіть яскраві прапори країн Азії для вашої колекції або для різних заходів. Ми готові надрукувати прапори Азербайджану, Алжиру, Анголи, Андорри і всіх інших держав у будь-яких форматах, а також виготовити для них флагштоки всіх типів. Розширте вашу колекцію чи прикрасьте приміщення вишуканими символами культурного спадку цих унікальних регіонів.

Купити прапори країн світу в Україні

Компанія FlagSystem багато років займається виготовленням прапорної продукції та пропонує клієнтам повний спектр послуг, починаючи від розробки проекту та закінчуючи встановленням флагштоків. У каталозі представлені усі прапори країн світу, виготовлені відповідно до європейських стандартів якості.

Купити прапори країн у FlagSystem зручно та вигідно. Компанія пропонує:

  • доступну ціну;
  • доставку по всій Україні;
  • персональні рішення;
  • можливість придбання окремих комплектуючих та аксесуарів;
  • короткий термін виготовлення та постачання продукції.

У FlagSystem готові надати професійну консультацію та допомогти вибрати прапори всіх країн світу, які підійдуть вашій установі та заходу. Нехай ваша колекція прапорів буде яскравою та різноманітною з нашими найпопулярнішими прапорами на замовлення в Україні!


Часті питання

⏩ З яких матеріалів шиють державні прапори?

При виробництві прапорів країн світу для вуличного використання Flagsystem використовує тканину мультипрапор, яка є високоякісною і довговічною, здатною витримувати вплив погодних умов. для державних прапорів країн, що розміщуються усередині приміщення — тришаровий атлас та габардин, які забезпечують чіткість зображення і привабливий зовнішній вигляд.

⏩ Скільки коштує купити державний прапор?

Ціна прапорів різних країн світу розраховується відповідно до розмірів та матеріалу. Наприклад, ціна на прапор розміром 0,5 х 0,75 м без комплектації флагштоком складає 453 грн. Для виробів більшого розміру або з додатковим обладнанням ціна буде вищою, але відповідатиме якості та довговічності продукту. У нас можна вигідно купити популярні прапори Польщі, Великобританії, Німеччини, Канади, прапори країн Європи, арабських та африканських країн.

⏩ Як встановлюють прапори країн?

У каталозі Flagsystem доступний великий вибір аксесуарів для встановлення прапорів всіх країн світу. Для встановлення на стіну можна вибрати фасадний тримач прапора, що забезпечить стабільне закріплення. Для вуличних прапорів всіх країн оптимальним варіантом є флагштоки з металу, які мають високу стійкість до погодних умов. Презентабельний зовнішній вигляд флагштоків для кабінетів гарантується полірованою нержавіючою сталлю, що робить їх ідеальним рішенням для будь-якого приміщення.

⏩ Які розміри прапорів доступні для замовлення?

У Flagsystem прапори країн світу купити можна у будь-яких форматах, починаючи від невеликих екземплярів для внутрішнього використання в кабінетах чи на робочому столі до великих державних прапорів країн світу для зовнішнього декорування, настінних чи на щоглі. Ви можете замовити прапори різних розмірів, в залежності від ваших потреб та вимог.

⏩ Чи можна придбати додаткове обладнання для прапорів країн?

Так, в нашому асортименті доступне додаткове обладнання для прапорів, що допоможе вам зробити їх встановлення та експлуатацію ще зручнішими. Ми пропонуємо різноманітні аксесуари для всіх прапорів країн світу, такі як флагштоки, тримачі, шнури, тризуби та інше, які підійдуть для будь-яких потреб встановлення прапорів у будь-яких умовах.