Флагштоки вуличні: комерційні та державні

Вуличні флагштоки дозволяють підняти свій стяг і гордо заявити про свою країну або ідеї та принципи компанії. Поліпшення зовнішнього вигляду будівлі, просування продукції та бренду, популяризація символіки – основні причини для того, щоб купити вуличний флагшток.

У FlagSystem на вуличний флагшток ціна демократична і доступна всім. На сайті виробника ви знайдете найкраще рішення для ваших цілей або зможете замовити флагшток за власним проектом.

Характеристики та комплектація вуличних флагштоків

Вуличний флагшток необхідний, якщо ви хочете просунути свою компанію та висловити корпоративний дух. Флагштоки можна зустріти біля будь-якої адміністративної будівлі, на спортивних змаганнях, біля офісів та представництв компаній. І всі вони відрізняються за конструкцією та характеристиками.

Особливості вуличних флагштоків від FlagSystem:

  • Міцність. Виробник FlagSystem випускає міцні вуличні флагштоки, здатні витримувати сильні пориви вітру та механічну дію.
  • Стійкість до пошкоджень. Флагштоки не руйнуються через кислотність ґрунту, не схильні до корозії внаслідок опадів, здатні витримувати критичні температури.
  • Легкість. Конструкції відрізняються невеликою вагою, завдяки чому їх встановлення та транспортування буде легшим. Виробник також пропонує мобільні флагштоки.
  • Дизайн. Виготовлення флагштоків здійснюється з урахуванням трендів у дизайні. Компанія використовує надійну фурнітуру та матеріали, що дозволяє втілити будь-який дизайн та надовго зберегти акуратний зовнішній вигляд прапора.
  • Демократична ціна. Продукція вирізняється привабливою ціною та якістю.

У флагштока конструкція може бути з різним розміром основи та діаметром опори. Ці параметри підбираються з урахуванням висоти щогли та особливостей установки. Вуличні флагштоки виготовляються з нержавіючої сталі та алюмінію. Ці матеріали недорогі, легкі в монтажі та транспортуванні, не піддаються корозії.

Відрізняються також механізми підйому та збереження прапора. Система кріплення може бути зовнішньою та внутрішньою. Остання передбачає захист конструкції від крадіжок та вандалізму. Купити флагшток для прапора можна у різній комплектації: з вантажами для натягування, односторонніми та двосторонніми прапорами.

Купити вуличний флагшток від виробника FlagSystem

Компанія FlagSystem спеціалізується на виготовленні флагштоків та прапорів. Багаторічний досвід роботи на ринку дозволяє створювати якісні флагштоки для прапорів, що відповідають усім вимогам безпеки, що вирізняються стилем та міцністю.

Флагшток вуличний можна купити з доставкою по Україні (транспортною компанією за рахунок покупця). На всю продукцію FlagSystem надається гарантія від 1 до 5 років.

 


Часті питання про вуличні флагштоки

⏩ Яка висота вуличного флагштока найпопулярніша?

Для встановлення на вулиці клієнти найчастіше вибирають флагштоки заввишки 6, 8, 10 та 12 метрів. Якщо вам потрібен нестандартний флагшток - зверніться до наших менеджерів, Flagsystem виробляє будь-які прапорні системи на замовлення.

⏩ Скільки коштує купити флагшток?

Вартість флагштока залежить від висоти виробу та вибраного металу алюмінію або нержавіючої сталі. Мінімальна ціна алюмінієвого флагштоку 11196 грн.

⏩ Які флагштоки можна використовувати на вулиці?

Для встановлення на стіну будівлі ми пропонуємо вибрати в каталозі Flagsystem фасадний флагшток, для проведення рекламних, спортивних або політичних акцій оптимальний варіант мобільні флагштоки. Для державних органів, де розміщення прапора потрібно постійно, краще придбати флагшток із нержавіючої сталі, який поєднує презентабельний зовнішній вигляд та відмінні експлуатаційні характеристики.