Флагшток вуличний СТАНДАРТ (нерж.сталь)

Висота
Комплектація
21 641грн
1-3 рабочих дня
Консультація з вибору прапора
Дзвінки по Україні безкоштовно
Замовити дзвінок
Поворотний цоколь

Збереження прапора 

Система підйому прапора

З антивандальним захистом

Нержавіюча сталь

Дзеркальна поверхня

Характеристики
Матеріал
нержавіюча сталь
Висота
6,0 м
Кількість сегментів
1
Матеріал
нержавіюча сталь
Зовнішній вигляд
поліроване дзеркало
Висота
6,0 м
Діаметр щогли
70 мм
Кількість сегментів
1
Система кріплення флагштока
анкерна регульована
Доставка по Україні

згідно з тарифами перевізника

Гарантія

5 років

Система збереження прапора Wind Rotation

В даній моделі флагштока встановлена система збереження прапора Wind-Rotation (поворотний цоколь на закритих підшипниках низького опору). Прапор обертається за вітром та не закручується навколо щогли. Строк служби прапора збільшується на 40 %. Система забезпечує ідеальне обертання навіть під час слабкого вітру.
Прапор кріпиться до шнура, що проходить через цоколь всередину щогли. На флагштоці встановлено декоративне навершя (колір - золото/срібло).

Важок натягувач прапора

 

 

 

 

Спеціальний обтяжувач натягує прапор, а покриття на ньому захищає щоглу флагштока від ударів та подряпин.
Вага підбирається оптимально залежно від розміру прапора.

Перехідник з нержавіючої сталі

 

 

 

 

 

Надійна конструкція з'єднання труб флагштока, забезпечує простоту складання, зручність транспортування та естетичний зовнішній вигляд.

Внутрішня система підйому прапора LIFT INSIDE

Флагшток оснащений внутрішньою системою підйому прапора LIFT INSIDE. Шнур проходить всередині щогли та закріплений спеціальним фіксатором Clam-Cleat, який захищений від несанкціонованого доступу спеціальною антивандальною накладкою із «секретом».

Анкерна закладна

Спеціально розроблена анкерна конструкція забезпечує простоту та зручність монтажних робіт,
дає можливість встановити флагшток без використання спеціальної техніки та наявності такого досвіду у робітників.
Дозволяє виставити флагшток у вертикальному положенні навіть на нерівній поверхні.

Відгуки: 2
5
Scorpions - 1
Заказали баннерный флагшток из нержавейки длиной 8 м и плечом 1,4 м...на пробу, опасаясь неприятных казусов. Заказ был выполнен и доставлен в течении 9 дней, что было приятным сюрпризом! Конструкция и исполнения флагштока на отличном уровне! Сборка и установка были произведены своими силами - легко, просто и, что главное, без сюрпризов. Одним словом - мы довольны!
PS: от себя лично выражаю благодарность менеджеру Ирине за отзывчивость и слаженную работу с клиентом. Мы же, в свою очередь, делам дозаказ на необходимые ещё два флагштока.
Лариса Томачинская
Ребята, вы реально самые крутые, за 3 года работы в строительстве жилых комплексов, равных вам я не встречала. У вас отлично все и качество флагштоков, качество обслуживания клиента, качество флагов иии что самое главное это ЦЕНА! Пусть ваша компания процветает, рекомендую всем!
Відповідь на відгук
Опис

Флагшток «Стандарт» виготовлений відповідно до європейських стандартів та оснащений поворотним цоколем WIND-ROTATION® і системою підйому прапора LIFT INSIDE®. Прапор обертається за вітром та не закручується навколо щогли флагштока.

Флагштоки виготовлені з полірованої нержавіючої сталі (виробництва Італії), яка має дзеркальну поверхню. Матеріал має підвищений вміст хрому, що забезпечує йому повний захист від корозії та бездоганний зовнішній вигляд протягом багатьох років. 

Гарантія на флагшток складає 5 років.

В конструкції флагштока використовується поворотний цоколь на закритих підшипниках, що забезпечує безвідмовну роботу вузла протягом багатьох років. Декоративна верхівка виконана із надміцного пластику з покриттям (колір – золото/срібло). Прапор кріпиться до шнура, що проходить через цоколь всередину щогли. Спеціальний важок натягує стяг, а покриття на ньому захищає щоглу флагштока від ударів та подряпин. Шнур закріплений всередині щогли спеціальним фіксатором CLAM-CLEAT®, який захищений від несанкціонованого доступу металевою антивандальною накладкою із «секретом».

Флагшток комплектується спеціальною закладною, яка забезпечує простоту та зручність монтажних робіт, дає можливість встановити флагшток без використання спеціальної техніки та наявності певного досвіду у робітників.

У великих містах та невеликих населених пунктах, перед комерційними організаціями та державними установами, на спортивних заходах та вздовж доріг – флагштоки міцно увійшли до повсякденного життя. Основні характеристики конструкцій – надійність та презентабельний зовнішній вигляд. Наша компанія виготовить вуличний флагшток з нержавіючої сталі типу Стандарт заввишки від 6 до 12 м.

Як вибрати прапор для флагштока

Підбираючи полотно для флагштока, необхідно враховувати як розміри щогли, так і параметри прапора:

 1. Для вертикальних прапорів підійдуть полотна із співвідношенням сторін 1:5, 1:4, 1:3. При цьому по висоті прапор не повинен перевищувати половину довжини щогли, а по ширині – чверть.
 2. Для горизонтальних прапорів краще вибрати полотна із співвідношенням 2:3, 3:5, 1:2. По довжині та по ширині прапор не повинен перевищувати третини довжини щогли.

Як встановити два флагштоки поруч

Встановлюючи флагштоки, слідкуйте за відстанню між конструкціями, а також проміжком від флагштока до фасаду будівлі. Важливо, щоб під час поривів вітру полотна прапорів не торкалися один одного або навколишніх предметів. В іншому випадку вони швидко стануть непридатними – будуть пошарпаними і порвуться.

Параметри флагштоків з нержавіючої сталі

Які характеристики нержавіючої сталі визначають особливості виробів із неї:

 • міцність та довговічність матеріалу дозволяють флагштоку витримувати суворі погодні умови, включаючи негоду та штормовий вітер;
 • встановлення щогли великої висоти;
 • відсутність необхідності догляду в процесі експлуатації;
 • стійкість до корозії.

Переваги користування FlagSystem

Вирішивши замовити флагшток у нашій компанії, ви отримуєте:

 1. Виріб з актуальним дизайном та ретельно продуманою технічною частиною.
 2. Виготовлення флагштоків із внутрішньою лебідкою (із закритим механізмом).
 3. Якісну та при цьому доступну за ціною продукцію.
 4. Разом із флагштоком можна купити прапори – одностороннє або двостороннє полотно, прапор України.
 5. 3 роки гарантії.
 6. Оперативне виготовлення та доставку замовлення.

Зверніться до нашої компанії та оцініть переваги роботи з майстрами своєї справи!