Флагшток мобільний БАНЕР на підставці

Висота
Комплектація
4 269грн
В наявності
Консультація з вибору прапора
Дзвінки по Україні безкоштовно
Замовити дзвінок
Поворотний цоколь

Збереження прапора 

Покриття Ultra Anod

Стійке до ушкоджень та погодного впливу

Характеристики
Матеріал
анодований алюміній
Висота
2,0 м
Кількість сегментів
2
Матеріал
анодований алюміній
Зовнішній вигляд
матове срібло
Висота
2,0 м
Діаметр щогли
30 мм
Кількість сегментів
2
Тип кріплення прапора
люверси/кишеня
Основа
Металева підставка 9 кг
Доставка по Україні

згідно з тарифами перевізника

Гарантія

5 років

Поворотний цоколь Wind Rotation

В даній моделі флагштока встановлена система збереження прапора Wind-Rotation (поворотний цоколь на закритих підшипниках низького опору). Прапор обертається за вітром та не закручується навколо щогли. Строк служби прапора збільшується на 40 %. Система забезпечує ідеальне обертання навіть під час слабкого вітру. Горизонтальне плече міцно закріплене в цоколі.
На флагштоці встановлено декоративне навершя (колір - золото/ срібло).

Перехідник з анодованого алюмінію

 

 

 

 

Надійна конструкція з'єднання труб флагштока, забезпечує простоту складання, зручність транспортування та естетичний зовнішній вигляд.

Важок натягувач прапора

 

 

 

 

 

Спеціальний обтяжувач натягує прапор, а покриття на ньому захищає щоглу від ударів та подряпин. Вага вантажу підбирається оптимально залежно від розміру прапора.

Підставка флагштока

 

 

 

Підставка виготовлена зі сталі з декоративним покрыттям. Має зручну ручку для транспортування та елементи регулювання, що дозволяє встановити флагшток вертикально навіть на нерівній поверхні. Призначена для флагштоків высотою до 3,0 м. 

 

 

 

 

 

 

 

Підставка виготовлена з гальванізованої сталі. Має високу стійкість та естетичний зовнішній вигляд. Розрахована під 4 плитки розміром 40*40 см (плитка до комплекту поставки не входить). Призначена для флагштоків висотою до 4,0 - 6,0 м. 

Відгуки: 1
5
Золотой Рыбак
Замечательная компания рекомендую! Флаг привлекает внимание издалека.
Відповідь на відгук
Опис

Флагшток мобільний «Банер» виготовлений відповідно до європейських стандартів та оснащений горизонтальною перекладиною на поворотному цоколі WIND-ROTATION®, флаг обертається за вітром і не закручується навколо щогли флагштока.

Флагштоки виконані з надміцного загартованого алюмінія зі стійким до зносу покриттям ULTRA-ANODE™.

В конструкції флагштока використовується поворотний цоколь на закритих підшипниках, що забезпечує безвідмовну роботу вузла протягом багатьох років. Горизонтальне плече міцно закріплене в поворотному цоколі. Спеціальний важок натягує прапор, а покриття на ньому захищає щоглу флагштока від ударів та подряпин.

Флагшток є розбірним, що забезпечує легкість збирання та транспортування. Флагшток комплектується металевою підставкою – каркас під плитку 40 х 40 см або 30 х 30 см (плитка до комплекту поставки не входить). При проведенні заходів у полі, флагшток може бути оснащений основою для кріплення в грунт (гвинтова свая).