Прапор НАТО

Розмір
Комплектація
453грн
1-3 рабочих дня
Консультація з вибору прапора
Дзвінки по Україні безкоштовно
Замовити дзвінок
Характеристики
Матеріал
Прапорна тканина Multiflag
Матеріал
Прапорна тканина Multiflag
Кількість люверсів
на вибір замовника
Тип кріплення прапора
люверси/кишеня
Ширина кармана
на вибір замовника
Призначення
для вуличного/домашнього використання
Відгуки: 1
5
Антон Волков
Товар был изготовлен и доставлен в обусловленные сроки. Качество на высоком уровне. Всем рекомендую !!!
Відповідь на відгук
Опис

Компанія Flagsystem має в арсеналі прапори держав та міжнародних організацій. У продажі представлений і прапор Організації Північноатлантичного договору. НАТО. Крім стандартних розмірів полотна, можна замовити прапор НАТО за індивідуальними розмірами. Прапор Північноатлантичного альянсу найчастіше використовується під час проведення заходів політичного міжнародного значення.

Як виглядає прапор Північноатлантичного альянсу

Блок НАТО утворився 1949 року. До нього увійшло 12 країн. Метою створення міжнародної організації північноатлантичного договору стало забезпечення захисту та стабільних відносин між країнами світу. Через 4 роки в 1953 з'явився прапор – символ спілки. Знак НАТО та символіка ґрунтовно опрацьовувалися. Ескіз – робота колективна, ім'я автора невідоме.

Зовні прапор НАТО є синім полотном з 4-променевою трояндою вітрів, розташованою посередині. Символічне значення прапора таке:

  • синій колір уособлює Атлантичний океан, який об'єднує Європу, Північну та Південну Америки, а також Африку;
  • троянди вітрів, укладені в коло, спрямовують промені на чотири сторони світу: на схід, захід, північ, південь, адже країни альянсу знаходяться в різних частинах планети;
  • біле коло об'єднує держави – це символ єдності та співпраці.

Як замовити прапор НАТО

Замовити прапор НАТО можна на сайті Flagsystem. Можна вибрати полотно будь-якого розміру: це може бути великий прапор на вулиці і маленький сувенірний прапорець. При виготовленні дотримуються всіх стандартів друку символу на тканині: діаметр кола, відстань від зірки до лінії та від краю полотна до білої лінії.

Прапор НАТО можна купити онлайн, вибравши відповідний варіант у каталозі. При покупці враховуйте місце використання та вид кріплення. При необхідності можна докупити додаткові аксесуари для кріплення прапора та замовити індивідуальне пошиття за своїми розмірами. Також у нас можна замовити прапори України та інших країн.

Переваги співпраці з компанією Flagsystem:

  • швидка доставка у вказаний регіон;
  • короткий термін виготовлення;
  • використання сучасних технологій;
  • високоякісні матеріали;
  • злагоджена робота служби підтримки клієнтів.

Для виготовлення прапорів використовується тканина мультифлаг, що відрізняється високою міцністю. Сублімований друк дозволяє надовго зберігати насичені фарби, максимально наближені до норм та вимог.