Олімпійський прапор

Розмір
Комплектація
453грн
1-3 рабочих дня
Консультація з вибору прапора
Дзвінки по Україні безкоштовно
Замовити дзвінок
Характеристики
Матеріал
Прапорна тканина Multiflag
Матеріал
Прапорна тканина Multiflag
Кількість люверсів
на вибір замовника
Тип кріплення прапора
люверси/кишеня
Ширина кармана
на вибір замовника
Призначення
для вуличного/домашнього використання
Відгуки: 1
5
Оксана Воронец
Очень ответственная кампания.Отдельное спасибо Ирочке за помощь и срочность...Все выполнено качественно и быстро..Буду всем рекомендовать Ваши услуги!!! Спасибо большое
Відповідь на відгук
Опис

У світі існує лише кілька символів, значення яких однаково велике для всіх країн світу. Одним із них є олімпійський прапор, який понад 100 років об'єднує людей із різних континентів. Ідея з п'ятьма кільцями на білому шовковому полотнищі була вперше озвучена в Парижі в 1913 бароном П'єром де Кубертеном. Прапор планувалося показати на берлінських Олімпійських іграх 1916 року, але через Першу світову війну змагання було скасовано. Прапор олімпійських ігор чекав до 1920 року, коли його підняли на відкритті змагань у бельгійському Антверпені.

Вигляд та значення прапора з кільцями

За більш ніж сторічну історію, емблема ОІ зазнала незначних змін. Початковий варіант прапора використовувався з 1920 по 1984, нова версія – із сеульської Олімпіади 1988 року.

Прапор олімпійського руху – це біле полотнище, на якому зображені 5 кілець різного кольору, розташовані в 2 ряди (3 – зверху, 2 – знизу). Часто асоціюється із п'ятьма континентами, але немає доказів того, що барон Де Кубертен заклав саме таке значення.

Більше правдоподібною виглядає гіпотеза про те, що барон Де Кубертен вигадав прапор Міжнародного олімпійського комітету, взявши за основу теорію Карла Юнга про п'ять засад. Відповідно до неї значення кольорів таке:

  • синій – вода;
  • жовтий – земля;
  • чорний – метал;
  • зелений – дерево;
  • червоний – вогонь.

П'ять кольорових кілець та білий фон формують шість відтінків, з яких складено прапори всіх держав на планеті.

Де використовується емблема олімпійських ігор

Прапор – офіційний атрибут церемоній відкриття та закриття літніх та зимових олімпійських ігор. Крім того, полотнище є на всіх об'єктах, де проводяться змагання. Часто прапор вивішується на аренах, які не мають відношення до ОІ, щоб підкреслити відданість принципам миру та чесної спортивної боротьби.

У національного олімпійського комітету кожної країни є власний прапор, але його частина обов'язково займає логотип із п'ятьма кільцями.

Особливості виготовлення прапора МОК

Компанія Flagsystem пропонує олімпійські прапори різних розмірів: від невеликих настільних прапорців до зручного в інтер'єрі формату 70Х150 та величезних полотнищ для вуличних флагштоків.

Особливості виробництва продукції:

  • у процесі виробництва застосовується двофазний сублімаційний друк;
  • кольори переносяться на полотнище за спеціальною високотемпературною технологією від японської компанії Mimaki;
  • при створенні прапорів використовується міцна тканина мультифлаг, яка не потребує спеціального догляду.

Якщо ви хочете купити олімпійський прапор, то у каталозі Flagsystem є безліч готових варіантів. Також виготовити прапор можна в індивідуальному порядку, замовивши нестандартний розмір та оригінальний дизайн. Ми пропонуємо доступні ціни, зручні способи оплати та швидку доставку товарів по Україні.