Флагшток вуличний БАНЕР-ЛІФТ (алюміній)

Висота
Комплектація
18 841грн
1-3 рабочих дня
Консультація з вибору прапора
Дзвінки по Україні безкоштовно
Замовити дзвінок
Поворотний цоколь

Збереження прапора 

Система підйому прапора

З антивандальним захистом

Покриття Ultra Anod

Стійке до ушкоджень та погодного впливу

Характеристики
Матеріал
анодований алюміній
Висота
6,0 м
Кількість сегментів
1
Матеріал
анодований алюміній
Зовнішній вигляд
матове срібло
Висота
6,0 м
Діаметр щогли
70 мм
Кількість сегментів
1
Система кріплення флагштока
анкерна регульована
Доставка по Україні

згідно з тарифами перевізника

Гарантія

3 роки

Система збереження прапора WIND-ROTATION

В даній моделі флагштока встановлена система збереження прапора Wind-Rotation (поворотний цоколь на закритих підшипниках низького опору). 
Прапор обертається за вітром та не закручується навколо щогли. Строк служби прапора збільшується на 40 %. Система забезпечує ідеальне обертання навіть під час слабкого вітру. Горизонтальне плече кріпиться до шнура, що проходить через цоколь всередину щогли. На флагштоці встановлено декоративне навершя (колір - золото/срібло).

 

Важок натягувач прапора

 

 

 

 

Спеціальний обтяжувач натягує прапор, а покриття на ньому захищає щоглу флагштока від ударів та подряпин.
Вага вантажу підбирається оптимально залежно від розміру прапора.

 

 

 

 

 

 

 

Надійна конструкція з'єднання труб флагштока, забезпечує простоту складання, зручність транспортування та естетичний зовнішній вигляд.

Внутрішня система підйому прапора LIFT INSIDE

Флагшток оснащений внутрішньою системою підйому прапора LIFT INSIDE. Шнур проходить всередині щогли та закріплений спеціальним фіксатором Clam-Cleat, який захищений від несанкціонованого доступу спеціальною антивандальною накладкою із «секретом».

Анкерна закладна

Спеціально розроблена анкерна конструкція забезпечує простоту та зручність монтажних робіт,
дає можливість встановити флагшток без використання спеціальної техніки та наявності такого досвіду у робітників.
Дозволяє виставити флагшток у вертикальному положенні навіть на нерівній поверхні.

Відгуки: 1
5
Михайло Горбачов
Компанія і продукція дуже виского рівня. Купували флаштоки для АЦ BMW та SKODA.
Відповідь на відгук
Опис

Щоб наголосити на статусі або провести рекламну кампанію, бренди використовують прапори. Логотип на полотнах часто є візитною карткою перед центральними офісами, заводами чи представництвами компаній. Флагшток банер-ліфт має презентабельний вигляд, надає бренду ваги в очах клієнтів.

Алюміній стійкий до перепадів температур та несприятливих погодних умов. Легкий матеріал не навантажує опору, а прихований поворотний механізм подовжує термін служби виробу.

Деталі конструкції

Алюмінієвий флагшток складається з кількох деталей:

  • алюмінієва щогла;
  • декоративна верхівка;
  • підйомний механізм;
  • анкерна закладна.

Для виготовлення флагштоку використовують легку трубу із загартованого алюмінієвого сплаву. Флагшток розділений на сегменти, що спрощує транспортування та складання конструкції. Усередині порожнистої труби розташовується підйомний механізм LIFT INSIDE, що скріплений з горизонтальною консоллю для вивішування полотнища. Фіксатор Clam-Cleat утримує шнур у потрібному положенні. Доступ до механізму закритий антивандальною панеллю.

Поворотна конструкція Wind-Rotation у верхній частині щогли має приховані підшипники. Механізм плавно повертає прапор за вітром навколо щогли. Це продовжує термін служби полотнища на 40%. Анкерна закладна полегшує монтажні роботи. Для встановлення конструкції та кріплення флагштока не потрібні спеціальні інструменти чи техніка. 

Варіанти флагштоків

На щогли з банер-ліфтом кріплять вертикальний прапор. Він використовується для рекламних кампаній, як фірмовий знак біля заводів, корпорацій, шоу-румів, автомобільних салонів, магазинів. Стандартні параметри щогли:

  • висота – від 6 до 10 м;
  • діаметр – 76 мм;
  • колір – сріблястий, матовий.

Наконечник флагштоку буває срібним або золотистим - на вибір. Щоб розпрямити прапор, використовують обтяжувач із захисним покриттям, який не дряпає щоглу. Маса вантажу залежить від розміру полотнища.

Замовлення конструкцій у Flagsystem

Компанія Flagsystem займається виготовленням та продажем прапорів та флагштоків. До замовлення доступні щогли різної висоти із захисним покриттям ULTRA ANOD, що підвищує стійкість до механічних та хімічних пошкоджень. Можна купити флагшток з одностороннім або двостороннім прапором, щоб відразу встановити його. Товари доставляються по всій території України.