Прапор землі

Розмір
Комплектація
476грн
1-3 рабочих дня
Консультація з вибору прапора
Дзвінки по Україні безкоштовно
Замовити дзвінок
Характеристики
Матеріал
Прапорна тканина Multiflag
Матеріал
Прапорна тканина Multiflag
Кількість люверсів
на вибір замовника
Тип кріплення прапора
люверси/кишеня
Ширина кармана
на вибір замовника
Призначення
для вуличного/домашнього використання
Відгуки: 1
5
Oleksii Khorolskyi
Очень приятное впечатление от сотрудничества, всё быстро и качественно!!!
Відповідь на відгук
Опис

Компанія Flagsystem займається виготовленням та реалізацією прапорів різних форматів. Тут можна купити не лише державні прапори. В наявності є прапор Землі як великого вуличного формату, так і у вигляді маленького кабінетного прапорця.

У виготовленні полотна використовується прапорна сітка, яка відрізняється підвищеною міцністю. Це дозволяє витримувати високі вітрові навантаження у тих випадках, якщо прапор розвиватиметься на вулиці. В асортименті прапори не тільки великих, а й маленьких розмірів. кабінетного формату на спеціальних підставках із нержавіючої сталі.

Міжнародний прапор Землі: історія створення

Дизайн прапора Землі ретельно продуманий: на синьому фоні представлено сім кілець, об'єднаних між собою у вигляді квітки. Але прапор з'явився у такому форматі не одразу. Варіантів було багато, але інші пропозиції зізнання не знайшли. Примітним є той факт, що деякі проекти реалізувалися в інших напрямках.

Офіційний прапор Землі представлений та затверджений у 2015 році. Як основу було взято проект Оскара Пернефельдта. Автор вклав наступне значення у свій витвір:

  • сім кілець, розташованих у центрі полотна по колу, означають символ вічного життя, тут проглядається і взаємозв'язок кілець і водночас нескінченність;
  • синій фон – це вода, що дає життя всьому живому, це океани та моря, які покривають більшу частину поверхні Землі;
  • кілька кілець – це різноманіття життя на землі.

Автор хотів нагадати людям, що планета –  єдиний будинок, який потрібно утримувати в чистоті.

Як замовити прапор Землі

Перш ніж замовити прапор планети Земля слід визначитися з параметрами, метою використання та місцем розміщення полотна. Можливо, потрібно придбати додаткові аксесуари, які допоможуть закріпити виріб. Це флагшток, держак та інші фіксатори.

На сайті Flagsystem можна замовити прапор стандартного розміру. Якщо потрібне індивідуальне пошиття нестандартного формату, звертайтесь за телефонами до наших менеджерів. Прапор Землі можна купити і оптом.

Звертаючись до Flagsystem, клієнт отримує ряд переваг:

  • якісне обслуговування;
  • гарантію на продукцію;
  • зручну систему оплати;
  • оперативна доставка в будь-який регіон;
  • великий вибір форматів;
  • приємні ціни.

У створенні полотна використовується метод сублімування, коли барвник нагрівають до отримання пароподібного стану, після чого зображення друкується спочатку на принтері, а потім переноситься на тканину. Друк прапорів такою методикою дає можливість набувати стійких відтінків, які не тьмяніють з часом і не вигоряють на сонці.