Андріївський прапор

Розмір
Комплектація
453грн
1-3 рабочих дня
Консультація з вибору прапора
Дзвінки по Україні безкоштовно
Замовити дзвінок
Характеристики
Матеріал
Прапорна тканина Multiflag
Матеріал
Прапорна тканина Multiflag
Кількість люверсів
на вибір замовника
Тип кріплення прапора
люверси/кишеня
Ширина кармана
на вибір замовника
Призначення
для вуличного/домашнього використання
Відгуки: 1
5
Игорь
Ребята спасибо большое! Всё в сроки, качество супер, отношение отличное. Обязательно будем заказывать ещё!
Відповідь на відгук
Опис

Білий стяг, перекреслений синім хрестом по діагоналі, вперше з'явився над щоглою корабля наприкінці XVII століття. Він став символом імперського флоту. Після захоплення острова Котлін Андріївський прапор остаточно закріпився за російськими флотиліями.

Під час існування імперії прапор зазнавав змін. Хрест опинявся на кресті синього чи червоного полотна, у ньому з'являвся герб. Однак флот постійно повертався до первісного варіанту. Після червоної революції 1917 року стяг скасували, а з 1992 року повернули як офіційний прапор Військово-Морського Флоту новоствореної держави.

Виникнення прапора

Перш ніж купити Андріївський прапор, варто вивчити легенду його виникнення. Витоки сягають часів раннього християнства. Ісус Христос закликав себе навчити двох братів-рибалок, зустрінутих біля Галілейського моря. Андрія, старшого з братів, Спаситель покликав першим, за що пізніше апостола назвали Першозваним. Діагональне перетин ліній на прапорі нагадує косий хрест, на якому учень Христа прийняв мученицьку смерть біля Патри.

Християнські мотиви віталися у багатьох країнах Європи, що відбивається на державних символах. Прапор Шотландії зворотний за квітами Андріївського прапора: білі схрещені діагональні лінії на блакитному тлі. Його риси простежуються на британському прапорі та канадській провінції Нова Шотландія.

Особливості друку

Андріївський прапор, як і прапори пологів військ, віддруковується на міцному матеріалі, здатному витримати складні погодні умови. Прапорна сітка складається з міцних переплетених волокон високої густини. Мультифлаг часто застосовують для прапорів через визначні характеристики:

 • не меніться;

 • не рветься від сильних поривів вітру;

 • стійкий до опадів, сонячних променів та температурних перепадів;

 • простий у догляді.

Андріївський прапор можна замовити у стандартних розмірах:

 • 0,5х0,75 м;

 • 0,8х1,2 м;

 • 0,9х1,35 м;

 • 1,0х1,5 м;

 • 1,2х1,8 м;

 • 1,4х2,1 м;

 • 1,5х2,25 м.

Можливий друк полотна іншого розміру на персональне замовлення. Для кріплення на прапорі прошивають кишеню або встановлюють люверси.

Де замовити Андріївський прапор

Інтернет-магазин Flagsystem пропонує прапори та флагштоки для їх кріплення. Японська технологія друку дозволяє випускати якісні полотна, не завищуючи ціну. Товари доставляють по всій території України.